top of page
PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC VE SCADA PANOLARI

PLC ve SCADA Panoları

Edizler Enerji;  kurulduğundan bu yana, endüstriyel otomasyonun her noktasında yer almış; Enerji, Demir Çelik, Çimento, Maden  Zenginleştirme ve birçok sanayi kuruluşunda, otomasyon projelerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Sektörün ve hazırlanan projenin ihtiyacına göre en optimum ürünler seçilerek; hem prosesin gerektirdiği verimliliği ve işlem hızını sağlanmış hem de yatırım maliyeti en uygun noktada tutulmuş olmaktadır.

Tesisin büyüklüğüne ve prosesin yüküne göre gerek redundant gerekse tekil yapıda CPU ve diğer yardımcı ekipmanlar kullanılmaktadır. Özellikle S7-400, S7-300 ve S7-1500 serisi mikroişlemci içeren PLC ünitelerinin yanında; makine imalatı ve alt tesislerde hizmet verebilecek S7-1200 ve LOGO serisi CPU üniteleri de şirketimiz tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Ayrıca kurulan tesisin diğer otomasyon sistemleriyle haberleşme ihtiyacına göre gerekli tüm ilave opsiyonlar otomasyon mühendislerimiz tarafından seçilmektedir.

PLC ekipmanı, Siemens marka panolar ve yardımcı ürünlerle daha yüksek kullanım ömrüne ve işletme kolaylığına sahip olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. 

 

Veya

 PLC Panoları

Firmamız, Siemens Otomasyon Çözüm Ortağı ve Lisanslı Siemens Pano imalatçısı olarak, yoğun PLC pano imalatı yapmaktadır. PLC panoları olarak özetle;

* S71200 tabanlı makine PLC panoları (Dikili ve Duvar tipi)

* S7-300 tabanlı PLC panoları (Dikili ve Duvar tipi)

* S7-400 tabanlı Proses PLC panoları (Dikili ve Duvar tipi)

* ET-200 tabanlı PLC Remote panoları (Dikili ve Duvar tipi)

* HMI Ekran Panoları (KTP1000, KTP1500, Comfort paneller vb.)

tipi panoların imalatı yapılmaktadır. Özel uygulamalar için, paslanmaz PLC panoları ve Redundant yapıda S7-400H tipi CPU' ların bulunduğu panolar da, imalatlarımız içindedir. ET-200S veya M bazlı, dağıtılmış I/O sistemleri çözümlerimiz arasındadır.

bottom of page